Haber
  • Anasayfa
  • Haber
  • BİPEM Öncülüğünde Tatvan 1514 Spor Derneği Spor Kıyafet Dağıtımı
BİPEM Öncülüğünde Tatvan 1514 Spor Derneği Spor Kıyafet Dağıtımı
access_time Eklenme Tarihi: 08.01.2018 22:57

Tatvan 1514 Spor Derneği tarafından yürütülen Kalkınma Bakanlığı tarafından Sodes kapsamında finanse edilen "Sokaklardan Yeşil Sahalara" adlı proje kapsamında proje kursiyerlerine spor kıyafetleri BİPEM ekibi öncülüğünde dağıtıldı.

Tatvan'ın spor alanında büyük bir yol katettiğini gösterdiğini belirten BİPEM İl Müdürü Necati Kaya, büyük kulüplerin takip ettiği oyuncularımızı desteklerimizle inşallah daha iyi yerlerde geleceğiz. Zamanlarını internet kafelerinde veya boş geçirmelerinden yana değiliz. Zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini istiyoruz. Bir kaç sene sonra Tatvan 1514 Spor Derneği bünyesindeki oyuncularının başarılarının  meyveleri toplanacaktır. Bunun için her zaman yanlarında olacağız. Oyuncularımızın spor ile uğraşırken okuldaki derslerini aksatmamaları gerekiyor. Derslerine de büyük bir önem göstermelerini istiyoruz. Gençlerimize her alanda başarılar diliyorum ifadelerini kullandı.

Kıyafet dağıtımı BİPEM İl Müdürü Necati Kaya ile Proje Uzmanı Sercan Varkan tarafından gerçekleştirildi.

Tatvan 1514 Spor oyuncuları ve teknik heyeti takıma yaptığı katkılardan ve desteklerden ötürü BİPEM'e teşekkürlerini ilettiler.